Déčko vyráží zachránit kraj!!!

žáci:

Bílovice A – Kunovice A 3:7 čtyřhra 1, Šimůnek, Stodůlka, Tvrdoň po 2

Kunovice B – Bílovice C 10:0 čtyřhra 1, Pavlíček, Habarta, Zajíc po 3

dospělí:

Val.Meziříčí A – Kunovice A 10:5 Autrata, Oharek po 2, Šašinka A. 1, Šašinka R.

Kunovice B – Bylnice 8:10 Mořický, Chvíla po 3, Hajduk, Vlk po 1

Kunovice C – Orel Zlín B 8:10 čtyřhra 2, Nožička, Juřena po 2, Velan, Jančík po 1

Kunovice D – Vlčnov B 11:7  čtyřhra 1 Jančík, Velan po 3, Volák, Smištík R. po 2

Velehrad B – Kunovice E 8:10 čtyřhra 1, Volák, Gabriel po 3, Bureš 2, Jančar 1, 

Kunovice F – Hluk D 14:4 čtyřhra 2, Jančar, Gabriel po 4, Hladík 3, Chvatík 1

Mořický na přeborech třetí ve dvouhře, i ve čtyřhře s Nožičkou

Na okresních přeborech v Ostrožské Nové Vsi dosáhl Tomáš Mořický na třetí místo ve dvouhře, když v semifinále nestačil na pozdějšího vítěze Pavla Žmolíka z TJ Nivnice, kterému podlehl v pěti setech. Na druhém místě se umístil Lukáš Polášek z Bílovic, na třetím místě doplnil Tomáše Mořického Zdeněk Fibichr z Dolního Němčí.

Ve čtyřhrách naše dvojice Nožička – Mořický obsadila také bronzovou pozici, když nestačila na bílovickou dvojici Polášek – Šiller. Vítězi se stali domácí Mahdalíček s Mikoškou.

Jenom výhry

žáci:

Kunovice A – Bystřice p.Lop. 10:0  Šimůnek, Stodůlka, Zajíc

Ostr.N.Ves A – Kunovice B 3:7 čtyřhra 1, Tvrdoň 3, Habarta 2, Pavlíček 1

Dospělí:

Kunovice D – Strání A 14:4 čtyřhra 2, Jančík 4, Šrom, Velan po 3, Volák 2

Kunovice F – Bánov C 16:2  čtyřhra 2, Hladík, Šimůnek M. po 4, Chvatík, Šimůnek O. po 3 – utkání prvního s druhým !

Kunovice E – Vážany-Ořechov C 11:7 čtyřhra 1, Jančar, Volák po 3, Gabriel 2, Bureš 2 ze 2, Mléčka 0 ze 2

V okrese jsme nadělovali

žáci:

Kunovice A – Újezdec 4:6  Šimůnek 2, Stodůlka, Zajíc po 1

KST Hluk A – Kunovice B 3:7 čtyřhra 1, Tvrdoň 3, Habarta 2, Pavlíček 1

dospělí:

Kunovice A – Val.Meziříčí A 6:10 Šašinka A. 3, Berger, Autrata, Šašinka R. po 1 

Bylnice – Kunovice B 4:14 čtyřhra 1, Šašinka A. Chvíla, Mořický po 4, Hajduk 1

Orel Zlín B – Kunovice C 11:7 Nožička 3, Jančík, Juřena po 2, Velan

Kunovice D – Bílovice B 11:7 čtyřhra 1, Jančík, Volák po 3, Velan, Smištík R. po 

Kunovice E – Komňa B 16:2 čtyřhra 1, Jančar, Šrom po 4, Fialík 3, Volák 2/2, Gabriel 1/2

Kunovice F – KST Hluk B 18:0 Šimůnek M., Šimůnek O., Hladík, Chvatík

Bowling

Vítězem tradičního předvánočního bowlingu se stal Martin Velan před Tomem Mořickým, Martinem Jančíkem, Mléčkou, Jančarem, Šromem, Hajdukem, Smištíkovou, Albertem Šašinkou, Chvílou atd.

Fotky z akce jsou v albu Bowling 2018.

Pouze „Déčko“ vítězně

Komňa – Kunovice D 8:10 Jančík, Velan po 3, Volák, Šrom po 2

Strání B – Kunovice E 13:5  Bureš, Jančar po 2, Gabriel 1, Rudinská

Bystřice p.Lop. C – Kunovice F 13:5 čtyřhra 1, Gabriel, Šimůnek M. po 2, Chvatík, Šimůnek O.

Žáci:

Vážany-Ořechov – Kunovice A 1:9 čtyřhra 1, Šimůnek M., Tvrdoň po 3, Zajíc 2

Kunovice B – Bílovice B 5:5  Dubovský, Habarta po 2, Pavlíček 1

Dospělí:

Kunovice A – Valašské Meziříčí A 0:10 Šašinka R., Šašinka A., Oharek, Autrata

Kunovice A – Kroměříž A 5:10 Berger, Oharek po 2, Šašinka R. 1, Autrata

Kostelec A – Kunovice B 11:7 Chvíla 4, Mořický 3, Smištíková

Fryšták A – Kunovice B 12:6  čtyřhra 1, Chvíla, Mořický po 2, Šašinka A. 1, Nožička (pochvala a poklona hráči za příkladný přístup a hlavně za bojovnost)

Bílovice A – Kunovice C 12:6 čtyřhra 1, Velan 2, Jančík, Juřena, Vlk po 1

Bystřice p. Lopeníkem A – Kunovice C 7:11 čtyřhra 2, Juřena 4, Jančík, Velan po 2, Smištík M. 1

Kunovice D – Břestek A 5:13 Smištík R. 3, Šrom 2, Bureš, Volák

Kunovice E – Hluk C 7:11 čtyřhra 1, Jančar 2, Mléčka 1, Gabriel 1, Bureš 1/2, Rudinská 1/2

Vlčnov E – Kunovice F 10:8 čtyřhra 1, Hladík, Šimůnek M., Chvatík po 2, Šimůnek O. 1