První porážka Efka

Žáci:

Bojkovice – Kunovice A 2:8 Zajíc, Habarta, Hráček

Dol.Němčí B – Kunovice B 4:6 čtyřhra 1, Kopunec, Trampota po 2, Dupal 1

Dospělí:

Kunovice D – Spartak Hluk B 7:11 Smištík R. 4, Smištíková 2, Volák 1, Jančar

Kunovice E – Zlechov B 13:5 čtyřhra 2, Šimůnek M. 4, Volák 3 ze 3, Jančar, Gabriel po 2

Kunovice F – O.N.Ves E 8:10 Šimůnek M. 4, Hladík 3, Šimůnek O. 2, Chvatík

Skvělé „Áčko“ a „Efko“, jinak bída

Kunovice A – Orel Zlín 9:9 čtyřhra 1, Oharek 3, Šašinka R., Šašinka A. po 2, Chvíla 1

Kunovice A – Val.Meziříčí B 10:7 čtyřhra 2, Berger 3, Šašinka A., Šašinka R. po 2, Chvíla 1

Otrokovice B – Kunovice B 12:6 čtyřhra 1, Jančík, Juřena po 2, Mořický 1, Velan

Bylnice – Kunovice B 13:5 čtyřhra 1, Jančík, Mořický po 1, Juřena, Velan

Otrokovice C – Kunovice C 13:5 čtyřhra 1, Juřena 2, Nožička 1, Velan, Volák, 1x w.o.

Dol.Němčí C – Kunovice C 12:6

Ostr.N.Ves B – Kunovice D 18:0 Bureš, Hladík, Chvatík, Stodůlka

Ostr.N.Ves D – Kunovice E 16:2 Jančar, Juřena L. po 1, Zajíc, Rudinská

Kunovice F – Nivnice D 10:8 čtyřhra 1, Šimůnek M. 3, Hladík 2, Šimůnek O. 2, Chvatík 2

Déčko zabralo, „F“ stále bez porážky

Nivnice C – Kunovice D 6:12 čtyřhra 2, Smištíková 4, Vlk 3 ze 3, Šrom 2, Volák, 1 x w.o.

Kunovice E – Horní Němčí 7:11 Bureš, Fialík, Gabriel po 2, Jančar 1

Kunovice F – Horní Němčí B 12:6 čtyřhra 2, Šimůnek M. 4, Hladík 3, Šimůnek O. 2, Chvatík 1 ze 2, Stodůlka 0 ze 2

Překvapivě snadná výhra Béčka se Zlínem

Otrokovice A – Kunovice A 10:7 čtyřhra 1, Oharek, Berger po 2, Šašinka A, Šašinka R. po 1

Slavičín A – Kunovice A 10:2 Berger, Šašinka A po 1, Oharek, Šašinka R.

Kunovice B – KST Zlín B 17:1 čtyřhra 2, Autrata, Jančík, Mořický po 4, Smištík R. 3 (!!!)

Kunovice B – Bílovice 10:8 čtyřhra 1, Mořický, Autrata po 4, Jančík 1, Hajduk

Kunovice C – Nivnice B 9:9 čtyřhra 1, Hajduk 3, Juřena, Nožička po 2, Velan 1

Kunovice C – Vsetín 9:9 čtyřhra 2, Juřena 3, Velan 2, Volák, Vlk po 1

Veletiny B – Kunovice D 16:2 Šimůnek O. 1, 1 x w.o., Hladík, Chvatík, Rudinská.,

Kunovice E – Břestek B 14:4 čtyřhra 1, Bureš, Jančar po 3, Gabriel 2, Rudinská,

5 x w.o.

Veletiny D – Kunovice F 9:9 Hladík, Chvatík, Šimůnek M., Šimůnek O.

„E“ zatím bez ztráty.

Kunovice D – Bystřice p.Lop. A 3:15 Vlk 1, Bureš 1 ze 2, 1 x w.o., Gabriel 0 ze 2, Volák, Smištík R.

Kunovice E – Bílovice D 13:5 čtyřhra 1, Fialík 3, Bureš, Jančar po 2, Gabriel, 5 x w.o.

Kunovice F – Bystřice p.Lop. C 9:9 čtyřhra 2, Hladík, Šimůnek M. po 3, Šimůnek O. 1, Chvatík

„A“ vyhrálo v Rožnově

žáci:

Dolní Němčí A – Kunovice A 5:5 Habarta 3, Zajíc 2, Kopunec

Kunovice B – Dolní Němčí B 10:0 Dubovský, Dupal, Trampota, Hráček

muži:

Dolní Němčí A – Kunovice A 10:4 Šašinka R. 2, Šašinka A. 1, Oharek 1, Autrata

Rožnov p.Radh . – Kunovice A 4:10 čtyřhra 1, Berger 3,Šašinka R., Šašinka A, Oharek po 2

Kunovice B – Dolní Němčí B 7:11 čtyřhra 1, Mořický, Hajduk po 2, Velan, Juřena po 1

Kunovice B – Ostr. Nová Ves 11:7 čtyřhra 1, Mořický 4, Autrata 3, Hajduk 2, Juřena 1

Kunovice C – Slavičín B 5:13 čtyřhra 1, Volák, Smištíková, Nožička, Vlk po 1

Kunovice C – Vlčnov 2:16 Velan 2, Volák, Nožička, Vlk

Břestek – Kunovice D 13:5 čtyřhra 1, Smištíková, Smištík po 2, Bureš, Jančar

Kunovice E – Velehrad B 11:7 Gabriel 4, Bureš, Jančar po 3, Šimůnek O. 1

Kunovice F – Vlčnov D 17:1 čtyřhra 2, Hladík, Chvatík, Šimůnek M. po 4, Šimůnek O. 3

Začátek regionálních soutěží

žáci:

Kunovice A – Bojkovice 7:3 čtyřhra 1, Habarta 3, Zajíc 2, Hráček 1

Kunovice B – Ostr.Nová Ves odloženo na 15.10 na žádost hostů

muži:

Kunovice D – Bílovice B 10:8 čtyřhra 2, Smištík R., Smištíková po 3, Jančar 2, Volák

1.kolo krajských soutěží

Kunovice A – Bystřice p.Host. 10:1 čtyřhra 2, Oharek 3, Autrata, Berger po 2, Šašinka R. 1

Holešov B – Kunovice B 12:6 Mořický 2, Jančík, Hajduk, Autrata po 1

Bystřice p.Host. C – Kunovice C 7:11 čtyřhra 1, Velan 4, Nožička, Juřena, Volák po 2