Valašské Meziříčí B – Kunovice A

Kroměříž – Kunovice A

Kunovice B – Kostelec A

Kunovice B – Fryšták A

Kunovice C – Bystřice p. Lopeníkem A

Kunovice C – Bílovice A

Strání – Kunovice D

Kunovice E – Vážany C

„Déčko“ postupuje do kraje !!!

žáci:

Kunovice A – Bánov 7:3 čtyřhra 1, Šimůnek M. 3, Stodůlka 2, Zajíc 1

Kunovice B – Komňa 3:7 Pavlíček, Hanáček, Habarta po 1

Kunovice C – KST Hluk C 10:0 Ressler, Dubovský, Hráček

dospělí:

Bílovice B – Kunovice D 7:11 čtyřhra 2, Jančík, Velan po 3, Smištíková 2, Volák 1

Komňa B – Kunovice E 8:10 čtyřhra 1, Gabriel 4 (!!!), Bureš 3, Jančar, Hladík po 1

Kunovice F – Vážany E 9:9 čtyřhra 1, Šimůnek M. 4, Chvatík, Šimůnek O. po 2, Zajíc

Kunovice A – KST Zlín B 7:10  čtyřhra 1,Oharek, Šašinka R. po 2, Berger, Šašinka A. po 1

Kunovice A – Slušovice 10:8 čtyřhra 1, Oharek, Šašinka R. po 3, Berger 2, Šašinka A. 1

 Bystřice p. Hostýnem B – Kunovice B 7:11 Mořický 4, Chvíla, Juřena po 3, Hajduk 1

Dolní Němčí B – Kunovice B 4:14 čtyřhra 1, Mořický, Juřena po 4, Chvíla 3, Hajduk 2

Vlčnov A – Kunovice C 13:5 čtyřhra 1, Jančík 2, Velan, Nožička po 1, Volák

ONV A – Kunovice C 13:5 Jančík 3, Velan 2, Vlk, Volák

Kunovice D – Komňa A 18:0 kontumačně

Kunovice E – Strání B 13:5 čtyřhra 1, Šrom 4, Bureš 3, Jančar, Gabriel po 2

Kunovice F – Uherský Ostroh B 18:0 Hladík, Chvatík, Šimůnek M., Šimůnek O.

žáci:

Bystřice pod Lopeníkem – Kunovice B 4:6 čtyřhra 1, Zajíc 3, Habarta, Hanáček po 1

Hluk B – Kunovice C 8:2 čtyřhra 1, Hráček 1, Dubovský, Pavlíček

Nivnice – Kunovice A odloženo

„F“ v předstihu vítězem základní třídy

Břestek – Kunovice D 7:11 čtyřhra 1, Jančík 4, Velan 3, Smištíková 2, Smištík R 1 ze 3., Volák 0 z 1

Spartak Hluk C – Kunovice E 6:12 čtyřhra 1, Bureš, Šrom po 3, Gabriel 2, Volák 2 ze 2, Fialík 1 z 1

Spartak Hluk D – Kunovice F 0:18 Hladík, Chvatík, Šimůnek O., Rudinská

Po 23 letech máme tři družstva žáků

Do třetí části mistrovské soutěže žáků bylo přihlášeno „C“ družstvo Kunovic, což se nám povedlo naposled v sezoně 1995/1996.

Konečná tabulka soutěže žáků 1995/1996:

Finále:

1 Hluk A 9 1 0 67:33 29
2 Ostr.N.Ves A 5 4 1 63:38 24
3 Drslavice 5 1 4 54:46 21
4 Kunovice A 3 3 4 53:47 19
5 Hluk B 2 3 5 52:48 17
6 Ostr.N.Ves B 0 0 10 12:88 10
7 Kunovice B 10 0 0 96:4 30
8 Nivnice 5 2 3 52:48 21
9 Bojkovice 6 0 4 44:56 20
10 Dolní Němčí 4 1 5 44:56 18
11 Kunovice C 3 1 7 39:61 16
12 Hluk C 0 0 10 20:80 10

Aktuálně

Slavičín A – Kunovice A 10:5 čtyřhra 1, Autrata 2, Šašinka R. 1, Oharek 1, Šašinka A.

Otrokovice A – Kunovice A 10:6 čtyřhra 1, Oharek 3, Berger, Šašinka R. po 1, Autrata

Kunovice B – Dolní Němčí C 14:4 Mořický, Hajduk po 3, Smištíková 2, Chvíla 1, 5x WO

Kunovice B – Újezdec A 8:10 čtyřhra 1, Mořický 3, Hajduk, Juřena po 1, Chvíla 1/3, Jančík 1/1

Kunovice C – Dolní Němčí D 4:14 Vlk 2, Velan, Juřena po 1, Nožička

Kunovice C – Bystřice p. Hostýnem C 11:7 čtyřhra 1, Nožička 4, Jančík 3/3, Velan 2, Smištíková 1

Kunovice D – Újezdec 10:8 čtyřhra 2, Smištík R. 3, Jančík 2 ze 3, Velan, Volák po 1, Smištíková 1 z 1

Zlechov A – Kunovice E 14:4 Bureš, Jančar po 2, Gabriel, Šimůnek O.

Bánov C – Kunovice F 2:16  čtyřhra 2, Hladík, Šimůnek M. po 4  Chvatík, Šimůnek O. po 3

Soustředění mládeže

Seznam přihlášených hráčů na soustředění do Strážnice ve dnech 3. – 7.5.2019. (Stav ke dni 9.3.2019)

  1. Stodůlka Rostislav (2004, Kunovice), 2. Kozelek Daniel (2007, Kunovice), 3. Hladík Lukáš (2003, Kunovice), 4. Chvatík Marek (2003, Kunovice), 5. Šimůnek Ondřej (2003, Kunovice), 6. Šimůnek Martin (2005, Kunovice), 7. Dubovský Aleš (2006, Kunovice), 8. Tománek Petr (2005, Bílovice), 9. Vala Filip (2005, Němčičky), 10. Vala Jakub (2009, Němčičky), 11. Ovesná Barbara (2010, Němčičky), 12. Surý Jakub (2001, Újezdec), 13. Surý David (2006, Újezdec), 14. Mareš Lukáš (2004, Otrokovice), 15. Šrom Dominik (2001, Kunovice), 16. Hráček Filip (2008, Kunovice), 17. Krčma Lukáš (2005, Otrokovice), 18. Komárek Šimon (2008, Němčičky), 19. Dubovský Aleš (2006, Kunovice), 20. Blaha Jan (2003, Bílovice), 21. – 35. volné