Soustředění mládeže

Seznam závazně přihlášených hráčů na soustředění do Strážnice 6.-10.5.2020 ke dni 16.2.2020

1. Šarátek Jakub (2008, Kunovice), 2. Chvatík Marek (2003, Kunovice), 3. Stodůlka Rostislav (2004, Kunovice), 4. Šimůnek Martin (2005, Kunovice), 5. Šimůnek Ondřej (2003, Kunovice), 6. Hladík Lukáš (2003, Kunovice), 7. Trampota Tomáš (2007, Kunovice) 8. Krčma Lukáš (2005, Otrokovice), 9.- 35. volné

Pět porážek

žáci:

KST Hluk A – Kunovice A 8:2 Zajíc, Hráček po 1, Habarta

Dol.Němčí A – Kunovice B 7:3 Trampota, Dupal, Dubovský

dospělí:

Kunovice D – O.N.Ves B 2:16 Šimůnek M. 2, Bureš, Chvatík, Stodůlka

Kunovice E – O.N.Ves D 4:14 Juřena L. 3, Fialík 1, Jančar, Gabriel

Nivnice D – Kunovice F 16:2 Hladík, Chvatík po 1, Habarta, Stodůlka

Áčko v divizi už páté, B a C kráčí k záchraně

Kunovice A – Otrokovice A 10:4 čtyřhra 1, Oharek, Berger, Šašinka A. po 2, Šašinka R. 1

Kunovice A – Slavičín A 10:6 čtyřhra 1, Šašinka R. 3, Šašinka A., Berger, Oharek po 2

Zlín B – Kunovice B 9:9 čtyřhra 1, Mořický 3, Autrata, Juřena po 2, Jančík 1

Bílovice A – Kunovice B 9:9 čtyřhra 1, Jančík 3 (!), Autrata, Mořický po 2, Juřena 1

Nivnice B – Kunovice C 5:13 čtyřhra 1 Hajduk, Juřena po 4, Velan 3, Volák 1

Vsetín A – Kunovice C 15:3 Nožička 2, Velan 1, Vlk, Volák

Kunovice D – Nivnice C 2:16 Stodůlka, Rudinská po 1, Tvrdoň, Zajíc

Horní Němčí A – Kunovice E 12:6 Fialík 3, Jančar 2, Bureš 1, Gabriel

Horní Němčí B – Kunovice F 5:13 čtyřhra 1, Šimůnek O. 4, Hladík, Šimůnek M. po 3, Chvatík 2

Po dlouhé době výhra „Déčka“

Kunovice D – Drslavice-Veletiny B 10:8 Vlk, Smištíková, Smištík R., Volák

Kunovice E – Břestek B 18:0 kont., nehráno pro malý počet hráčů hostů

Kunovice F – Drslavice-Veletiny D 7:11 čtyřhra 1, Šimůnek M. 3, Šimůnek O. 2, Hladík 1, Rudinská

V duelu ohrožených vyhrálo „B“ v O.N.Vsi

Kunovice A – Dolní Němčí A 6:10 Oharek Šašinka A po 2,  Chvíla, Šašinka R. po 1

Kunovice A – Rožnov p. R. A 10:1 čtyřhra 1, Chvíla 3, Šašinka A., Šašinka R., Oharek po 2

Dolní Němčí B – Kunovice B 12:6 Autrata 3, Mořický 2, Šašinka A. 1, Jančík

ONV A – Kunovice B 8:10 Mořický 4, Autrata 3, Jančík 2, Juřena 1

Slavičín B – Kunovice C 14:4 Juřena 4, Volák, Gabriel, Nožička

Vlčnov A – Kunovice C 12:6 Smištík R,. Volák po 2, Smištíková, Nožička po 1

Bystřice p. L. A – Kunovice D 18:0 kontumačně

Bílovice D – Kunovice E 9:9 čtyřhra 2, Bureš 3, Jančar 2, Juřena L., Gabriel po 1, hosté vedli 8:3 a prohrávali 8:9

Bystřice p. L. C – Kunovice F 16:2  Habarta, Pavlíček po 1, Tvrdoň, Ressler – hosté z důvodu chřipkové epidemie bez 10 hráčů soupisky.

Aktuálně

Kunovice D – Břestek A 7:11 Smištíková 3, Šrom 2, Smištík R., Volák po 1

Velehrad B – Kunovice E 13:5 Bureš 3, Jančar 2, Gabriel, Šimůnek O.

Vlčnov D – Kunovice F 18:0 kont. Nehráno z důvodu účasti devíti hráčů ze soupisky na turnaji mládeže ve Slavičíně a neakceptování naší žádosti o změnu termínu utkání.

Důležité výhry „B“ a „C“

Bystřice p.Hostýnem A – Kunovice A 12:6 Berger, Oharek po 2, Šašinka A., Šašinka R. po 1

Kunovice B – Holešov B 11:7 čtyřhra 1, Mořický 4, Autrata 3, Jančík 2, Juřena 1

Kunovice C – Bystřice p.Hostýmem C 13:5 čtyřhra 2, Juřena 4, Nožička, Velan po 3, Volák 1

Bílovice B – Kunovice D 12:6 Šrom 2, Volák 1, Hladík, Chvatík, 3 x w.o.

Mořický okresním přeborníkem

Senzačního úspěchu dosáhli naši hráči na okresních přeborech v Ostr.Nové Vsi, když v kunovickém finále udolal Tomáš Mořický Víťu Autratu. Ve čtyřhře pak naše dvojice Mořický – Oharek obsadila 3.místo.